Irena Brožová
U stadionu 3570 | Havlíčkův Brod, 580 01 | +420 603 326 091

Balíček energie a vitality


Tento balíček obsahuje 3x energetickou vitalizační masáž v délce 45 min. a 3x ošetření dornovou metodou v délce 15 min. Jedná se o hloubkové uvolnění organismu, které v kombinaci s Dornovou metodou řeší akutní i chronické potíže pohybového systému. Je vhodný pro ty, kteří jíž mají obtíže s pohybovým aparátem.

1 400,- Kč


Balíček pro intenzivní regeneraci a relaxaci


Jedná se o kombinaci hawaiské a energetické vitalizační masáže v délce 60 min. (záda, krční páteř, dolní končetiny) Tento balíček je vhodný zejména pro sportovnce a jinak aktivně zaměřené lidi.

600,- Kč


Horká láva s vůní čokolády


Jedná se o celotělovou masáž horkými lávovými kameny s čokoládovým zábalem 90 min.

800,- Kč


Balíček pro uvolnění těla mysli


Tento balíček obsahuje masáž zad lávovými kameny a hawajská masáž dolních končetin v délce 60 min.

550,- Kč


Balíček 2 v 1


Tento balíček obsahuje celotělovou masáž lávovými kameny a hawajsou masáž LOMI-LOMI v délce 100 min. Chcete li dopřát svým blízkým nezapomenutelný zážitek, tak toto je správná volba. Obě masáže jsou v současné době číslo 1 v oblasti relaxace.

800,- Kč


Balíček pro pohodu a relaxaci


Tento balíček obsahuje masáž zad a šíje lávovými kameny a hawajskou masáž dolních končetin v délce 60 min.

600,- Kč


Balíček lymfatických masáží (5 + 1 zdarma)


Lymfatická drenáž pomáhá normalizovat a udržovat vyvážený vztah dynamického proudění mezi krevním a lymfatickým systémem tkání. Poruchy v mízním nebo žilním systému, málo aktivní svalové odčerpání, mají za následek funkční i estetické změny kůže, podkoží i dalších orgánů. Lymfatická drenáž pomáhá ve značné míře zvýšit průtok a zmírnit, až zcela odstranit, negativní patologické jevy.

2 500,- Kč


Antistresovy balíček


3* masáž lávovými kameny 40min+ 3* lymfatická masáž obličeje. Jedinečné propojení těla a mysli. Objevíte kouzlo horkých lávových kamenů a jejich blahodárný účinek na tělo. Necháte se hýčkat jemnými doteky rukou,které odplaví stres, otoky z vaší tváře.

1 400,- Kč