Irena Brožová
U stadionu 3570 | Havlíčkův Brod, 580 01 | +420 603 326 091

Energetická vitalizační masáž


Tato masáž je ideální pro uvolnění zatuhlé šíje, krku, při bolestech pod lopatkou, migrénách, pro regeneraci nohou a rukou. Představuje spojení klasické regenerace s nastolením energetické rovnováhy.


Dornova metoda


Jemné rovnání obratlů a kloubů včetně masáže. Pomáhá při akutních, nebo dlouhodobých problémech zad a kloubů.


Masáž horkými lávovými kameny


Horké lávové kameny se přikládají na tělo, kde uvolňují důležitá energetická centra a zajištují tak rozproudění krve v našem těle, čemuž napomáhá i následná masáž. Masáž má vysoký terapeutiký a relaxační účinek.


Havajská masáž Lomi-Lomi


V překladu "laskavé ruce". Havajská masáž Lomi-Lomi je terapie, která svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Havajská masáž vychází z velice jemných a plynulých technik pocházející z havajských ostrovů.


Reflexologie plosky nohy


Reflexologie je jedna z nejúčinnějších metod alternativní léčby. Jak reflexologie plosky nohy tak ruky mohou ulevit od nepříjemných bolestí, ale i zbavit příčiny problému. Obě dvě metody mají společné účinky a to ovlivňování vzdálených orgánů. Terapie pomáhá odstraňovat bloky reflexních drah a tím zlepšuje činnost jednotlivých orgánů.


Ruční lymfatická masáž


Lymfatická drenáž pomáhá normalizovat a udržovat vyvážený vztah dynamického proudění mezi krevním a lymfatickým systémem tkání. Poruchy v mízním nebo žilním systému, málo aktivní svalové odčerpání, mají za následek funkční i estetické změny kůže, podkoží i dalších orgánů. Lymfatická drenáž pomáhá ve značné míře zvýšit průtok a zmírnit, až zcela odstranit, negativní patologické jevy.